kõik kategooriad

Firmast

defineerimata

Founded in 2013, Glite Electronics CO.,Ltd has become a comprehensive LED company with the combination of R&D ,manufacturing, marketing and service. With over 1500 square meters dust-free workshop, More than 100 employees, modernized equipments, Glite is offering reliable quality efficient delivery and competitive price, by which we have gained global reputation. As one of the most young but professional manufacturers for LED Strip ja lineaarne valgus in China, we are qualified for latest CE, ROHS, our Products have been sold to over 70 countries.

Aastatel 2014–2022 arendab Glite kaupluste direktoritele/poepidajatele/veebimüüjatele mitmesuguseid edasimüügitooteid, nagu LED-neoonvalgustid/LED-kõrgpingeliistud/COB-LED-ribad/LED-sensoriribad/LED-matkavalgustid/LED-kapivalgustid jne. toetada kohandatud tooteteenuseid. Teil on vajadused, meil on lahendused. Anname endast parima, et rahuldada teie vajadusi. Alates näidistellimusest kuni tavalise toote masstootmiseni aidake kliendil luua oma bränd, disain, toode, viia idee ellu. Meie eesmärk on panna meie tooted valgustama kõiki maailma nurki, tuues inimestele soojust ja visuaalset šokki. TEE VALGUST, VALGUST. Me ei peatu kunagi, et edasi liikuda.

Glite MEESKOND

Vincent Lau

Vincent Lau

Tegevjuht & Turundus

Vincentil on enam kui 10-aastane väliskaubanduse ja ekspordi kogemus ning ta on korduvalt osalenud Frankfurdi valgustusnäitusel. Samuti külastab ta sageli silmapaistvaid kliente üle maailma. Tema määratud on ettevõtte toote positsioneerimine, strateegilised eesmärgid, tegevusplaanid, kapitali jaotamine ja muud otsustavad küsimused. "MAKE LIGHT, LIGHT UP" on Glite hüüdlause. Vincent ettevõtte juhiks ja kindlasti valgustab ta Glite toodetega kõiki maailma osi!

Marcus Qin

Marcus Qin

Inseneri direktor

Marcus liitub meiega ajast, mil Glite oli vaid mõne inimese meeskonna suurus. Ta on LED-tööstuses väga autoriteetne insener. Tehnilised probleemid nagu PCB projekteerimine, juhtmestik ja suuremahuliste LED-projektide kohapealne silumine ning juhtimistarkvara koostamine on kõik tema jaoks lihtsad. Praegu on Marcus Glite jaoks koolitanud 4 noort inseneri. Igaüks neist on vastutustundlik ja kannatlik. Nii on suure hulga meie ettevõtte müügimeeste esitatud tehnilistele küsimustele tõhusalt vastatud. Klientide rahulolu meiega on oluliselt paranenud.

Amy Zhu

Amy Zhu

Väliskaubanduse juht

Amy is the trade manager of Glite China and has more than 6 years of trade experience. As the manager of China's domestic business, Liam has always been on the front line. Over the years, he has been to almost all provinces in China because of the need to visit clients. He and the engineer are always on site when lighting projects run into difficulties. Liam is also the general manager of Glite China trade website."Always dare to challenge your weakness" is his life motto.

glitelighting.en.made-in-china.com/

Liam Lau

Liam Lau

Sisekaubanduse juht (CN).

Liam on Glite China kaubandusjuht ja tal on rohkem kui 6-aastane kaubanduskogemus. Hiina kodumaise äri juhina on Liam alati olnud eesliinil. Aastate jooksul on ta klientide külastamise tõttu käinud peaaegu kõigis Hiina provintsides. Tema ja insener on alati kohapeal, kui valgustusprojektid satuvad raskustesse. Liam on ka Glite China kaubanduse veebisaidi peadirektor."Julge alati oma nõrkusele väljakutse esitada" on tema elu moto.

shop27417936vf641.1688.com/

Theo Wang

Theo Wang

Production Supervisor

Theo on tehases tootmisosakonna juhendaja. Ta on ilus ja kindel mees. Tema üldine planeerimisvõime on väga hea. Niipea kui tootmistellimus välja tuleb, saab ta korraldada osakonna nii, et toode toodaks väga tõhusalt. Ta mängis asendamatut rolli "hammasrattana" äriosakonna ja tootmisosakonna vahel. Hea meeskonnakeemia abil saab Glite tagada, et tellimused jõuavad klientideni õigeaegselt ja ideaalselt.

Francesca Chen

Francesca Chen

Kvaliteedi järelevaataja

Nagu me kõik teame, saab toote kvaliteet ja suhtumine teenindusse kõige paremini määrata klientide rahulolu. Francesca vastutab toodete kvaliteedikontrolli eest. Tema juhendamine testimisprotsessi üle on alati olnud hoolikas. Alates näidistest kuni suuremahuliste tellimusteni – iga toode vajab pärast valmimist mitmeid funktsionaalseid teste. Tema põhimõte on alati olnud, et tema käest läbivad tooted vastaksid testimisagentuuri standarditele ja tarnitakse nulldefektiga toodetega.

Amber Lau

Amber Lau

Raamatupidajad ja audiitorid

Amber tegeleb peamiselt majandusjärelevalve tööga. Ta jälgib ettevõtete majandustegevust, leiab probleeme, esitab küsimusi ja seab lahendusi, et pakkuda head tuge ja juhtimist seaduslikult finantstegevusega tegelevate ettevõtete majandusarenguks. mõju.

Toomase päev

Toomase päev

Ostujärelevalve ja laoülevaataja

Thomas vastutab peamiselt toote tooraine ostmise ja koguste lugemise eest. Tal on tugev tööraskustega toimetulemise oskus. Ta oskab materjalide tarnimist kaaluda pikemas perspektiivis, et tootmisosakond saaks hankida kriitilistel hetkedel tootmiseks materjale. Thomas annab tagasisidet kohe, kui leiab konflikti tellimuse detailide ja materjalide vahel. Kui mõni tellimus on väga kiireloomuline, peab ta paindlikult läbirääkimisi ka tooraine tarnijatega, et tagada toodete õigeaegne valmimine.

Zoe Peng

Zoe Peng

Väliskaubanduse eliit

As a foreign trade elite in Glite, Zoe is proficient in many skills and can make contributions to the team in many ways. Zoe knows how to empathize with clients, so his service attitude has always been praised by clients. He has a strong learning ability, and every customized product enhances his business ability. He always maintains a "YOLO" mentality, enriching his every day.

Collin Sun

Collin Sun

Väliskaubanduse juht

Collin on Alibaba Shenzhen Glite'i veebisaidi peadirektor. Collin oli üks esimesi liikmeid, kes liitus Glite perekonnaga. Aastatepikkune kogemus väliskaubanduses on võimaldanud tal hoida häid pikaajalisi koostöösuhteid hinnatud klientidega üle kogu maailma. Tema võime analüüsida klientide tootevajadusi on väga tugev: head mõõgad sobivad kangelastega ja Collin on alati see, kes mõõka heidab.

shenzhengglitelighting.en.alibaba.com/

sertifikaat

SFT

SFT

SFT ROHS

SFT ROHS

ISO9001

ISO9001

CE

CE

EMC CE

EMC CE

EMC

EMC

IP68

IP68

IP67

IP67

Töökoda

Glite SHOW

Kuumad kategooriad